Neoonreklaamide tootmine algab projekteerimisest. Kujundaja kavandi järgi valitakse välja sobiva tooni ja läbimõõduga materjal, valmistatakse ette neoonreklaami detailsed tööjoonised ja kooskõlastatakse need kliendiga. Neoontorude valmistamine toimub täies mahus käsitsi ning selleks trükitakse nende toormise alustamiseks välja elusuuruses joonised, mille järgi klaasipuhujad valmistavad toorikutest vajamineva kuju ja pikkusega detailid. Kuna klaas on väga delikaatne materjal, nõuab see protsess suurt vilumust ja aastatepikkust kogemust.
Klaas kuumutatakse erinevaid gaasipõleteid kasutades vajamineva temperatuurini, mis võimaldab neoontorude painutamist vastavalt etteantud joonisele. Kui klaas on maha jahtunud, joodetakse neoontoru toorikutele külge elektroodid ja ühendatakse vaakumsüsteemiga. Kuumutades samal ajal detaile ca. 250ºC -ni eemaldatakse neoontorudest õhk, veeaur ja võimalikud saasteainete jäägid. Protsessi lõpus on rõhk neoontorude sees ca. miljon korda madalam ümbritsevast atmosfäärirõhust. Kui vajalik vaakum on saavutatud ja detail maha jahtunud, täidetakse neoontoru vajamineva inertgaasiga (neoon, argoon, ksenoon) ja ühendatakse vaakumsüsteemist lahti. Selleks, et veenduda neoontorude kvaliteedis ja kindlustada nende pikaajaline tõrgeta töö, asetatakse neoontorud teststendi, kuhu nad jäävad vähemalt 24 tunniks põlema. Seejärel on neoontorud valmis ja saab alustada neoonreklaami komplekteerimist vastavalt tellimusele.
Reeglina monteeritakse neoontorud kas mahulistele tähtekorpustele, metallraamidele, muule taustale või pakitakse transpordiks. Reklaamid varustatakse vajalike toiteallikadega, paigaldatakse kaablid, tehakse vajalikud elektriühendused ja seejärel on neoonreklaam valmis paigalduseks. Kõik tööjoonised säilitatakse meie arhiivis, see tagab kliendile muretu järelhoolduse ka paljude aastate möödudes.